strona główna
Synapsa ORTH

Synapsa EDU

Synapsa LIMPHOLOGY

Zaufali Nam


Na tej stronie znajdują się nazwiska zawodników sportowych korzystających już z naszej pomocy.

    Hokej na lodzie

    Ciesielski Miłosz
    Plaskiewicz Michał
    Buril Vladimir
    Cychowski Rafał
    Dąbkowski Bartosz
    Fraszko Robert
    Koseda Piotr
    Bomastek Przemysław
    Chyliński Tomasz
    Dołęga Jarosław
    Dzięgiel Jacek
    Marmurowicz Arkadiusz
    Vercik Rudolf
    Bluks Toms
    Winiarski Piotr

    a także:
    Fraszko Adam
    Wawrzkiewicz Tomasz
    Furo Milan
    Milan Wojciech
    Hurtaj Peter
    Kłys Jarosław
    Bukharan Evgeny
     

    Hokej na trawie

    Makowski Michał
    Kulpa Jarosław
    Bering Jakub
    Śliwiński Michał
    Zieliński Maciej
    Karamuz Patryk
    Nowicki Tomasz
    Domachowski Łukasz
    Lankauf Sławomir
    Girtler Artur 
    Rutkowski Arkadiusz
    Raciniewski Michał
    Szyplik Karol
     

    Piłka nożna


    Woroniecki Mariusz
    Kryszak Przemysław
    Kiepper Sylwester
    Regulski Przemysław
    Icheanacho Kelechi
    Kłos Robert
    Więckowski Rafał
    Poczwardowski Mateusz
    Zaremski Mateusz
    Skonieczka Marcin
    Łopatowicz Łukasz
    Wojciechowski Wojciech

    Morozov Nikola
    Demishev Denis
    Vasilhenko Jurij
    Łoś Sebastian
    Citko Adam
    Kończalski Mateusz
    Skowron Paweł
    Zalewski Leszek
    Wcisło Rafał
    Dudojć Łukasz
    Jóźwicki Maciej
    Zieliński Kamil
    Wasiłek Sebastian
    Olszewski Michał
    Szczepaniak Patryk
    Chinc Rafał
    Gadomski Przemysław
     
     
    Piłka ręczna kobiet
     
    Malinowska Małgorzata
    Zakrzewska Ewelina
     

    Piłka siatkowa kobiet


    Filipowicz Karolina
    Januszewska Marta
    Zuzana Matusova
    Schulz Judyta
    Kowalska Patrycja
    Liss Michalina
    Polak Patrycja
    Sikorska Agnieszka
    Soja Maja
    Krysiak Patrycja
    Stankiewicz Agata
    Stężewska Adrianna
    Lis Justyna
    Adamowicz Ilona

    a także:
    Budnerska Kamila
    Dobrzańska Marta
    Duda Natalia
    Filipiak Iga
    Marszałkiewicz Natalia
    Miller Aleksandra
    Pałyga Aurelia
    Petrowska Joanna
    Radzikowska Aleksandra
    Sikorska Natalia
    Laskowska Marta
    Laskowska Karolina
    Kamińska Ewa
    Kąkolewska Malwina
    Marchlewska Aleksandra
    Mordaka Magdalena
    Kutyła Agata
     
     
    Koszykówka kobiet
     
    Radwan Magda
    Maksimowicz Jelena
    Gulak Patrycja
     

    Żużel
     
    Jaguś Wiesław
    Krzyżaniak Jacek
    Kościecha Robert
    Miedziński Adrian
    Ząbik Karol
    Ward Darcy
    Sullivan Ryan
    Pulczyński Kamil
    Pulczyński Emil
    Lampkowski Mateusz
    Stogowski Łukasz
    Puszakowski Mariusz

    pozostałe dyscypliny sportu:
     
    Wszelak Michał – aktualny Mistrz Europy i Mistrz Świata w Kickboxingu, waga pow 94 kg
    Zajko Lech – Mistrz Polski w Kulturystyce klasycznej mężczyzn pow. 178 cm, Kadra Narodowa Seniorów w Kulturystyce
    Wysocka Małgorzata – kolarstwo szosowe, Kadra Narodowa
    Dudek Martyna - judo
    Dudek Dominika - judo
    Kowalczyk Magdalena - judo
    Szmelc Łukasz – florecista Budowlani Toruń
    Tokarczyk Łukasz – florecista Budowlani Toruń
    Hausman Marta – florecistka Budowlani Toruń, Kadra Juniorów, 3 miejsce PPJ
    Godziebiewski Tomasz – piłkarz, PAK - Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich
    Bryła Tomasz – piłkarz, piłka halowa
    Pokorzyńska Monika – tancerka Grupa Taneczna „FIX”
    Wiśniewska Ewelina - hokej na lodzie MKS "Jaskółki"

IT.PStudio / tworzenie stron www